Teenused

Meie teenused

Oleme siin, et pakkuda sulle parimat puhastusteenust, mis aitab hoida katused, fassaadid ja muud pinnad tippseisukorras. Kasutades kaasaegset kõrgsurvepesu tehnoloogiat, tagame, et kõik pinnad, mida puudutame, säravad puhtusest.

Katuse survepesu

Katuse survepesu

Eramajad ja nendega seotud hooned: Elu ei tohiks olla määrdunud katuste ja kulunud fassaadidega. Puhastame kõik – alates sinu kodust kuni garaaži, kõrvalhoonete ja saunadeni.

Tootmishooned ja äripinnad

Erilahendused

Erilised esemed vajavad mõnikord erilist hoolt. Soovid puhastada midagi muud kui hoonete pindasid? Meie kõrgsurvepesu lahendab probleemi!

Lumekoristus

Katuste lumest puhastamine on väga tähtis nii ohutuse kui katuse tervise seisukohalt.

Viilkatusega maja puhul ohustab raskeks muutunud sulalumi eelkõige kõike ümbritsevat – majast mööduvaid inimesi, maja kõrvale pargitud autosid ja maja äärde jäetud esemeid.
Lameda katusega maja puhul lumi reeglina ümbritsevat ei ohusta, küll aga maja katusekonstruktsioone. Halvemal juhul võib katus paksu sulalume raskusest sisse kukkuda ja sellega kaasnev kahju on alati suur.

lumekoristus_katuselt
katuste-ja-fassaadide-varvimine

Fassaadide värvimine

Paratamatult ka kõige paremini hooldatud pinnad kipuvad ajas oma sära kaotama ning vajavad värskendust. Vajaduselt värvime peale pesu sinu maja fassaadi taas nagu uueks!

Lisateenused

Vajad professionaalset puhastusteenust?
Võta ühendust!

Kontakt:

Email :

info@apgrupp.ee

Phone :

+372 53316084