Meist

Kes me oleme?

Oleme meeskond, kes näeb puhtust kui elustiili, mitte lihtsalt teenust. Meie jaoks on iga katus, fassaad või muu pind rohkem kui lihtsalt materjal – see on osa sinu kodust või äriruumist, mis vajab hoolt ja tähelepanu. Meie kirg ja spetsialiseerumine katuste, fassaadide ja teiste pindade survepesule tähendab, et sinu vara säilitab oma ilu ja väärtuse.

Korduma kippuvad küsimused

Regulaarne katuse puhastamine ja katusepesu samblast, lehtedes, okstest ja muust mustusest aitab katusel värskem välja näha ning aitab pikendada selle eluiga.

Katuse puhastuse ja katusepesu tihedus sõltub suuresti katusest ning selle asukohast. Iga-aastaselt tuleks katust ja vihmaveerenne puhastada lehtedest, okstest ja muust sinna sattunud mustusest. Talvel tuleks katus hoida lumevaba. Regulaarne katuse puhastamine aitab ära hoida soovimatu sambla teket. 
Iga 5 aasta tagant (olenevalt hooldamisest võibolla ka varem) tasuks siiski ette katuse puhastus survepesuriga.

Katuse või muude pindade survepesu hind sõltub pestava pinna suurusest, määrdumisastmest ja töö keerukusest.
Suurematele pindadele pakume soodamat hinda. Täpse hinna lepime juba kokku kliendiga personaalselt. 

Pakume puhastusteenust üle Eesti. Ela sa mandril või saarel, aitame sinu katuseid, fassaade ja muid pindu hooldada igal pool. 

Kindlasti mitte. Puhastame kõiki pindu, mis kannatavad kõrgesurvepesuriga puhastamist. Olgu selleks siis katus, fassaad, tänavakivid, monument või üldse midagi muud.

Samuti aitame lumekoristusega ning vajadusel pindade värvi värskendamisega.

Puhastame ja peseme igas suuruses hooneid ja pindu, nagu näiteks: PVC hallid, eurolaudad, tootmishooned, äripinnad, garaazid, saunad, kõrvalhooned, laod jpm. 

Kasutame erinevaid kaitsvaid vahendeid vastavalt pinnale ja kliendi soovile. Tavalise survepesu korral kemikaale ei kasutata. 

Vajad professionaalset puhastusteenust?
Võta ühendust!

Kontakt:

E-mail :

info@apgrupp.ee

Telefon :

+372 53316084